Нерухомість Аланії: життя на курорті

Icon
Photo

Традиційно Аланія - ​​лідер серед курортних міст Туреччини, куди завжди прагне на відпочинок безліч іноземців, тому нерухомiсть користується попитом та не поступається дорогiй Анталії.

Аланія протягом багатьох років - туристичний курорт №1 серед європейців та українців. Згідно з нашою статистикою 2020 року, 67% запитів від людей, які цікавляться на нашому сайті покупкою житла в Туреччині, доводиться на Аланію. У той час як на Анталію, що займає другий рядок, - 13%.

Експерти місцевого ринку нерухомості відзначають, що в непростому 2020 році очевидна тенденція збільшення інтересу українців до ринку нерухомості Аланії, саме коли йдеться про купівлю нерухомості на середземноморському узбережжі Туреччини для цілорічного життя. Це обумовлено тим, що якщо раніше основна частина покупців нерухомості в Туреччині розглядала житло тільки для відпочинку або як дачу, то тепер понад 50% покупців турецької нерухомості роблять це для переїзду в країну на постійне місце проживання.

Нерухомість Аланії

Чому купують нерухомість в Аланії

Популярна Аланія або інші невеликі містечка і селища ідеально підходять для відпочинку та для повноцінного цілорічного життя, адже це активний регіон, який одночасно поєднує в собі життя мегаполісу і курорту в безпосередній близькості від моря. Найяскравіший приклад - райони Махмутлар та Каргиджак, де максимально розвинена інфраструктура для комфортного цілорічного перебування, ці райони мають статус нових.

В приморських районах Аланії нерухомість продається за досить високими цінами, а там, де вони нижчі, далеко не всі іноземці захочуть купувати собі житло. Важливо розуміти, що за 25 000-30 000 євро не можливо придбати апартаменти на першій чи другій лінії. Але кому не так важливо проживання на узбережжі, такі покупці в Аланії зможуть придбати хороше житло за доступною ціною і це обійдеться дешевше, ніж в центрі Аланії: наприклад, в районі Каргиджак.

Жителі Аланії можуть обирати для своїх дітей максимально зручний навчальний заклад серед безлічі шкіл та університетів, відвідувати різноманітні торговельні та культурні центри, мати гарне медичне обслуговування в поліклініках і лікарнях, а також максимально реалізувати свої професійні можливості, особливо, якщо ви працюєте на аутсорсі.
Не варто забувати і про Міжнародний аеропорт Газіпаша, де навіть в період пандемії завжди є безліч рейсів в різні міста Туреччини та світу.

Чому купують нерухомість в Аланії

Icon
image
image
Июнь 2024 63,500 - 495,000 €
Ищете недвижимость для инвестиций?

Рассмотрите ликвидную, курортную и растущую в цене недвижимость у моря в солнечной Алании, Турция!
Зарабатывайте 15-40% на перепродаже или до 12% годовых на аренде.
Алания — выбор №1 от Hayat Estate для успешных инвестиций.

Скачайте каталог ТОП-15 новостроек Алании
с прайсами на апрель-май 2024 (квартиры от 63.500 € до 495,000 €) и получите доступ к актуальным предложениям с прайсами от застройщиков (без комиссии)

    Нажимая на кнопку, Вы соглашаетесь с обработкой ваших персональных данных согласно Политики конфиденциальности компании

    image
    Июнь 2024 63,500 - 495,000 €